תסריטאות איך לכתוב תסריט אליה

נעים מאוד. אני אליה טרוס, ואני מאמינה שכתיבה באופן שיטתי מביאה לתוצאות טובות יותר. הקמתי את הבלוג סינופסיס במטרה לעזור ליוצרים כמוני, ולתת להם מהידע שלי כדי להצליח. הבנתי שאני אוהבת לעזור ליוצרים לספר את הסיפור שלהם ולתת לקול שלהם מקום.

קרה לך שניסית לכתוב ולהגיע ליעדים שלך, אבל בכל פעם התקשית ואכזבת את עצמך? הגשת כבר כמה פעמים לקרנות, אבל שום דבר לא קורה? ואולי פשוט בא לך ליווי אישי שיעודד ויכוון אותך לתוצאות טובות יותר? כאן אני נכנסת לתמונה. אני יוצרת לשנינו מסגרת מפגשים של ייעוץ אישי שמותאם ספציפית לך, לרעיונות שלך ולמה שמעניין אותך.

במסגרת הזו, המטרה שלי היא לאפשר לך ליצור בצורה הכי טובה בשבילך, ובשיטה שתקדם אותך ליעדים שלך. הפגישות שלנו יחולקו למטרות קטנות שנכבוש צעד, צעד ביחד. לאחר כל פגישה שלנו, אני שולחת לך מייל שמסכם את הפגישה ואת המשך העבודה.

במהלך הפגישות נלמד יחד איך כותבים באופן שיטתי וממוקד שנותן תוצאות. לשמחתי הרבה, השיטה שלי מוכחת כעובדת. גם אני וגם המיועצים שלי זכינו בפרסי פיתוח והפקה בתחומים מגוונים. בא לך רק פגישת ייעוץ אחת לריענון? מעולה! אני כאן גם בשביל זה. אפשר להיפגש איתי לייעוץ כתיבה של סינופסיס, הצהרת כוונות, תיאור דמויות, קשת עונתית לסדרה ודראפטים לתסריט. 

תהליך הייעוץ וכתיבת הסינופסיס

סינופסיס למעשה משווק עבורכם את היצירה שלכם, ולכן זה כלי עוצמתי שחשוב ללמוד אותו. מה חשוב להכניס לבפנים, מלבד העלילה? איך אפשר לסכם כל כך הרבה במסמך קצר? ועוד שאלות רבות שעל חלקן אני עונה בפוסט איך כותבים סינופסיס. הכל מתחיל מהצהרת הכוונות. בפגישה הראשונה אנחנו נחדד יחד את האמת שהיצירה שלכם רוצה להגיד לעולם, ומשם נבין איך היא מעבירה את המסר הזה באופן שיגע בלב הצופים והקוראים שלכם.

לאחר שחידדנו את המסר העיקרי, נבין באיזה פורמט או ז'אנר אתם פועלים ומה זה אומר בעצם. כל ז'אנר הוא עולם בפני עצמו. כדי "לשחות" בכתיבה שלכם בחופשיות, תלמדו את הסודות והחוקים של כל ז'אנר. אחרי שנבין את הז'אנר, נוכל לייחד ולבדל את הפרויקט שלכם כדי ליצור תסריט שמפיקים לא יעמדו בפניו. 

עד כה, התייחסתי לשני מרכיבים חשובים בסינופסיס: הצהרת הכוונות והז'אנר שבו אתם פועלים. בהמשך הייעוץ נעבוד גם על עיצוב הדמויות שלכם, חידוד מבנה הסיפור והמהלך, וכמובן לניסוח נכון ושיווקי שיעזור לכם למכור ולהיות ברורים בכתיבת הגשות או קולות קוראים. 

הייעוץ הוא אישי לחלוטין עם כל היתרונות של זה: אני זמינה עבורכם לשאלות וליחס הכי תומך שאפשר, ואני חותמת איתך על הסכם סודיות ככה שכל מה שנאמר בפגישות נשאר בנינו. 

נשמע לך מעניין? אני ממש אשמח להכיר אותך 🙂 כל מה שצריך לעשות זה לפנות אליי כאן>>

למעקב אחרי סינופסיס בפייסבוק לחצו כאן >>