fbpx

היי טאלנט

רוצה להגיע למסך?

לימודי תסריטאות אחד על אחד

איך מעלים רעיונות לתסריט?
איך כותבים תסריט באופן שיטתי?
מה זו כתיבת תסריט אפקטיבית?

איך מהדקים תסריט?
למה התסריט לא עובד?
מה זה תסריטאות שיווקית?

איך מגישים תסריט להפקה?
זכויות יוצרים, איך זה עובד?
איך מתמחרים תסריטאות?

בא לי שתקראי את התסריט שלי

  מס' טלפון

  סינופסיס תסריטאות איך כותבים סינופסיס
  תסריטאות איך לכתוב תסריט אליה

  נעים להכיר אותך!

  אליה טרוס, תסריטאית, עורכת ומייעצת לתסריטאים כבר למעלה מ4 שנים. וזכיתי ללוות יוצרים ויוצרות מהשלב הראשוני לרגע המרגש, בו מה שכתבו קם לחיים על המסך!

  בתקופה הקצרה הזו הספקתי לקבל שני מענקי פיתוח לסדרה שאני כותבת. אחד המיועצים שלי זכה לחתום על סדרה עם כאן 11 בשיתוף קופרו וערוץ הBBC. בנוסף, ערכתי את התסריט ומסמכי ההגשה של סרט קצר בשם "הוטל תחריר" שזכה בתחרות "קצר במדבר" בפרס הפקה על סך 250K ש"ח והוקרן בפסטיבל קולנוע בערבה.

  החלטתי שאני רוצה לתת מהידע שלי ליוצרים אחרים וללמד אותם בשיטה הכי פרקטית להיות התסריטאים שהם חולמים להיות. פיתחתי בעצמי דרך קלה וישימה להביא רעיונות למקסימום שלהם, ובעיקר לתת לתסריטאים למצוא את הדרך שלהם לשילוב היצירה בחייהם ולמצוא את מה שבאמת מעניין אותם לכתוב.

  שנתחיל?

   מס' טלפון

   סינופסיס תסריטאות איך כותבים סינופסיס

   למה דווקא איתי?

   זה אישי

   אפשר להרגיש בנוח ולדבר בחופשיות על הכל. אני חותמת איתך על חוזה סודיות שמבטיח את זכויות היוצרים שלך.
   +
   שמירה על קשר אישי איתי לאורך הדרך

   זה משתלם

   תכנית הלימודים מותאמת ספציפית לשלב ולפרויקט שלך. מנצלים את כל הזמן שלנו
   אך ורק בשבילך.
   +
   עבודה בקצב ובזמן שמתאים לך

   זה פרקטי

   אנחנו עובדים יחד כדי להגיע לתוצאות. אני מלמדת אותך טכניקות וסודות מקצוע באופן יסודי שמגיע מהשטח.
   +
   התקדמות מהירה בלי תאוריות באוויר

   המלצות

   שאלות ותשובות

   אני מתאימה עבורך את התכנית המושלמת לפיתוח התסריט שלך! בקצב ובשלב שלך, נוכל להתקדם מפגישה לפגישה ולגרום לזה לקרות. כל פגישה, אני נותנת לך משימה שתקדם אותך לשלב הבא ותלמד אותך לפתח רעיון לתסריט מוגמר. המפגשים שלנו מתקיימים בזום, לפי קצב ההתקדמות האישי שלך. ההמלצה שלי היא פעם בשבוע – שבועיים.

   אני עוזרת לכותבים במגוון ז'אנרים ופורמטים: סרט קצר, סרט באורך מלא, דוקומנטרי, עלילתי, אדפטציות לספרים וגם פיתוח סדרה. בפגישות שלנו אנחנו נלמד איך כותבים בצורה ממוקדת ומעניינת, איך משווקים את היצירה שלך, והכי חשוב – נצליח לחדד את הרעיון שמתגבש לך בראש.

   אני עורכת תסריטים כבר למעלה מ4 שנים. בתקופה הקצרה הזו הספקתי לקבל שני מענקי פיתוח לסדרה שאני כותבת. אחד המיועצים שלי זכה לחתום על סדרה עם כאן 11 בשיתוף קופרו וערוץ הBBC באנגליה. בנוסף, ערכתי את התסריט ומסמכי ההגשה של סרט קצר שזכה ב"קצר במדבר" בפרס הפקה על סך 250K ש"ח.

   כל פגישה אורכת שעה שלמה. לגבי כמה פגישות התהליך יקח – זה תלוי בשלב שלך ובקצב שלך, וכמובן בסוג הפרויקט. למשל פיתוח סדרה לוקח יותר זמן מכתיבת סרט קצר. מה שכן, מגיעים אליי הרבה תסריטאים לאחר שעברו סדנאות כאלה ואחרים וההתקדמות האישית הרבה יותר מהירה ופחות מבלבלת. 

   בטח. אנחנו כותבים ביחד את ההגשה שלך ומחדדים אותה. על הדרך אני מלמדת אותך איך כותבים מסמכי הגשה לקולות קוראים וחברות הפקה בצורה מקצועית ושיווקית. אם בכל זאת יש העדפה שאני אכתוב עבורך את המסמכים – זה אפשרי, אבל מתומחר אחרת.

   נכון להיום אני מעדיפה לשמור את זה אישי, מכיוון שמהניסיון שלי לימוד בקבוצות עשוי להיות פשוט מבלבל ולא אפקטיבי. אני מעדכנת בניוזלטר שלי על הרצאות בזום או לייבים שאני עושה בפייסבוק בתשלום כדי ללמד בצורה מרוכזת את השיטה הבסיסית שאני מעבירה בפגישות האישיות באופן שמותאם לפרויקט הספציפי שלך. 

   רוצה לגרום לזה לקרות?

    מס' טלפון

    סינופסיס תסריטאות איך כותבים סינופסיס